— Lash Lift a Botox

čo je Lash Lift a Botox?

Lash Lift = Už žiadna špirála a klieštiky na mihalnice.

Lash lift je ideálne riešenie pre ženy, ktorým predlžovanie mihalníc umelými nevyhovuje, ktoré majú rovné riasy smerujúce nadol.  Mihalnice sa jemne vytočia, oko sa krásne optický zvýrazní a zväčší. Vytvorí sa hlboký a zvodný pohľad. Riasy sa týmto ošetrením posilnia a vyživia.

Pri technike lash lifting sa mihalnice vytočia pomocou silikónových podložiek a všetky prípravky, ktoré aplikujeme sú šetrné k mihalniciam, nepríde tak k spaleniu alebo oslabeniu. Lash lifting je vhodný na všetky typy mihalníc. Vytočené mihalnice vydržia cca 4-8 týždňov.

Lash botox je účinná vyživujúca kúra na riasy, ktorá o 100% zvyšuje objem riasy. Vďaka jedinečnému zloženiu nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, keratínu, bambuckého masla, arganu, ricínu, vitamínu E a ďalších. Uzdravuje, urýchľuje rast a výrazne posilňuje riasy. Bez parabénov.

Je možné absolvovať aj osobitne iba lash botox (ošetrujúcu kúru na mihalnice), ktorý je pre úplný efekt potrebné absolvovať 1x do týždňa, počas 1 mesiaca. Veľmi vhodné pre poškodené a oslabené mihalnice po umelých mihalniciach. 

Lash lifting & botox zahŕňa aj farbenie mihalníc čiernou farbou.

Postup pri Lash Liftingu a Lash Botoxe

V prvom kroku ak k má zakazníčka nalíčené oči, make-up dôkladne odlíčime a odmastíme riasy, viečko a okolie oči. Po dôkladnom odličení a odmastnení aplikujeme na spodné riasy jednorazové gelové podložky. Zvolíme si vhodné silikónové nátačky a pomocou fixačného gelu prilepíme nátačky na horné viečko. Po dôkladnej fixacii silikónovej nátačky aplikujeme fixačný gel, s ktorým postupne prilepíme riasy na nátačky. V druhom kroku 

Pomocou kefky na riasy aplikujeme čiernu farbu na riasy.

Nakoniec aplikujeme na riasy Botox bomb.

Celá procedúra trvá 45 - 60 minút.

Upozornenia 

Po procedúre nesmú prísť mihalnice 24 hodín do kontaktu s vodou, neodporuča sa sauna, riasy si líčiť (očná linka, očné tiene) použiť špirálu a následne riasy odličovať.
Po uplynutí 24 hodín si mihalnice môžete líčiť, odličovať , chodiť do sauny a kúpať sa s nimi.

Po absolvovaní procedúry sa nesmú aplikovať umelé mihalnice najmenej 6 týždňov.

Mihalnice nesmiete vytáčať kulmou na mihalnice, kliešťami na mihalnice ani si ich farbiť s farbou na mihalnice min. 4 týždne.

Kontraindikácie

Citlivé oči, očné alergie, choroba očí, šedý zákal, opuch a zápal v očiach, jačmeň, psorioza a herpes  na viečku alebo okolo očí